Kvalitná a cenovo dostupná 3D tlač na mieru, navrhneme aj 3D model | FP3D.sk

Prečo si nechať vytlačiť náhradný diel u nás ?

Nehody sa stávajú, veci sa kazia, súčiastky tratia. Nech už je zdrojom vášho problému čokoľvek, jeho riešením môže byť náhradný diel z plastu.

Táto forma opravy sa v poslednej dobe teší stále väčšej a väčšej popularite a nie je žiadnou záhadou prečo. Jednou z najväčších výhod takýchto náhradných dielov je ich všestrannosť, prispôsobiteľnosť a samozrejme značná úspora času. Nemusíte tráviť hodiny hľadaním tej správnej súčiastky na e-shopoch a v kamenných predajniach, kontaktovaním výrobcov či vyťahovaním starých manuálov. Stačí vám poškodená súčiastka alebo jej kópia, a všetku prácu od modelovania až po samotnú tlač už urobíme za vás. A aby sme sa uistili, že sú vaše peniaze využité čo najlepšie, pri výrobe súčiastky si môžete zvoliť typ plastu, jeho pevnosť a hustotu výplne podľa vašich špecifických potrieb a preferencií. Nezáleží na tom či sa vám zlomila ozubená prevodovka v kosačke, potrebujete držiak vstrekovača alebo si chcete len skrášliť kanceláriu krytkou na stolovú nohu, v FP3D vám vytlačíme čokoľvek.

Prečo teda zvoliť možnosť náhradných dielov z plastov?

Okrem toho, že vám táto možnosť šetrí čas, nervy aj peniaze, častokrát je to v dnešnej dobe jediná možnosť, ako si staršie veci opraviť vlastnými rukami. Mnohé súčiastky sa už nevyrábajú a v obchode vám "s radosťou" povedia, že sa oprava neoplatí a máte si kúpiť nový kus. Ak ste teda zo starej poctivej generácie alebo len neradi plytváte peniazmi na veci, ktoré si viete opraviť aj sami, náhradné diely z plastu sú riešenie práve pre Vás.

Náhradný diel z plastu, FP3D.sk

Náhradný diel z plastu, FP3D.sk

Náhradný diel z plastu, FP3D.sk

Náhradný diel z plastu, FP3D.sk

Tím FP3D