Chcete si u nás objednať? Takto to prebieha:

Mám 3D model, čo ďalej ?

V tomto prípade to je úplne jednoduché. Môžete nám ho poslať mailom na objednavky@fp3d.sk alebo prostredníctvom formulára na našej stránke FP3D.sk. Formulár Vám vie vypočítať približnú cenu automaticky. My sa Vám následne ozveme s cenovou ponukou, pošleme faktúru a ak ju odsúhlasite, začneme výrobu.

Čo ak nemám 3D model ?

Ak nemáte 3D model a potrebujete ho vyrobiť podľa výkresu alebo iného modelu na mieru, stačí nám ho priniesť na adresu Mlynárska 19, Košice a my sa Vám následne ozveme s cenovou ponukou, pošleme faktúru, a ak ju odsúhlasíte, začneme výrobou.


Ďalšie informácie a časté otázky:

Vyrábame rôzne prototypy - či už potrebujete prototyp, náhradné diely alebo sériovu výrobu. 3D tlač može byť to, čo Vám pomôže. Pri sériovej výrobe vieme poskytnúť individuálnu cenu za kus.

Ako sa vypočíta cena 3D tlače / výroby ?

Dosť často je to individuálne podľa zložitosti 3D návrhu, typu materiálu a počtu rovnakých kusov. Väčšinou si za hodinu 3D tlače účtujeme 0,35 EUR + materiál. O cene vás informujeme vopred. Preferujeme platbu vopred, to znamená, že nemusíte mať obavy o navýšenie ceny.

Môžem Vás navštíviť ?

Keďže sme začínajúca spoločnosť, nemáme priestory prispôsobené pre klientov. Disponujeme výrobňou a všetky objednávky riešime prostredníctvom mailov a formulárov, preferujeme písomný styk, aby sme nespravili chybu. Ak váš záujem navštíviť nás naďalej pretrváva, je možné dohodnúť sa na stretnutí, kde si môžete pozrieť, ako 3D tlačiarne fungujú.

Akú máte pracovnú dobu ?

Táto práca je pre nás koníček, ktorý nás baví, preto nemáme pevnú pracovnú dobu. Väčšinou sme na adrese od 17:00 do cca 21:00 hod.